Академія української мови: культура і стиль життя

Фотографії Львова. Панорама Львова

Академія української мови: культура і стиль життя для іноземців у Львові

Наші курси для іноземців розроблено відповідно до вимог ALTE (Language Testers in Europe, Асоціація мовного тестування в Європі). Вони мають комунікативне спрямування.

ОНЛАЙН УРОКИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ

2-ТИЖНЕВІ КУРСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА КУЛЬТУРИ у ЛЬВОВІ Зареєструватися

Львів віддавна відомий збереженими звичаями української культури, тому зима тут має особливий шарм. Львів – це найкраще місце відчути чудову зимову атмосферу. Лише тут родинний дух панує в кожному будинку, на кожній площі і вулиці, де відбуваються традиційні народні фестивалі, майстеркласи з ярмарки, концерти і театральні перформанси. Всесвітньовідомі українські писанки, вишиванки, кераміка, прикраси, різьба захоплюють відвідувачів Львівського Великоднього ярмарку! Львів’яни та гості міста можуть вивчити українські великодні традиції і взяти участь у всіх святкуваннях. На вихідних можна їздити у Карпати (2 години від Львова).


Карпати — тільки 2 години від Львова, поєднуйте навчання і відпочинок на природі

Протягом курсів у Вас буде можливість:

і це ще не все!!!


Огляд України з висоти польоту: чудова культура, смачна кухня та наша знаменита гостинність

Наші програми:

Наші лектори мають великий досвід викладання як для іноземців, так і для носіїв мови в найкращих університетах України та за кордоном. Детальніше

Наша школа української мови та культури — найкраща можливість ознайомитися та зануритись у сучасне й традиційне життя України.

Запрошуємо до вивчення української мови та культури у Львові!


Шоколад, пиво та кава у Львові – BBC

Українська — цікаво, весело, ефективно!

learn.ukrainian@gmail.com