Школа української мови та культури у Львові

Фотографії Львова. Панорама Львова

Українська зима у Львові 2021 – 2022

Українська — цікаво, весело, ефективно!

“Цікавий грудень у Львові” 20–31 грудня 2021 Зареєструватися

“Українське Різдво у Львові” 3–14 січня 2022 Зареєструватися

“Українська зима продовжується!” 14–25 лютого 2022 Зареєструватися

Львів завжди відрізнявся особливим ставленням до традиційної української культури, тому святкування Різдва у Львові має особливу магічну атмосферу. Львів’яни плекають звичаї й традиції минулого, але також люблять сучасні розваги, що стилізовано нагадують давні. Зима у Львові — це час різдвяних фестивалів, музичних концертів, карнавалів, музеїв і театрів. На вихідних можна займатися зимовими видами спорту у Карпатах (2 години від Львова).

2-тижневі інтенсивні курси української мови та культури відповідають вимогам ALTE (Association of Language Testers in Europe / Асоціація мовного тестування у Європі) і мають комунікативне спрямування. У них поєднано вивчення мови з унікальними українськими зимовими традиціями: колядками, щедрівками, вертепами та стилізованими театральними дійствами.

Протягом цих курсів у Вас буде можливість відвідати найцікавіші місця у Львові (Національну галерею мистецтв, Оперний театр, давню гору Високий замок, музей під відкритим небом «Шевченківський гай») та у всій Україні.

Львів – це найкраще місце відчути теплу атмосферу Різдва.

Всесвітньовідомі українські писанки, вишиванки, кераміка, прикраси, різьба захоплюють відвідувачів Різдвяного ярмарку!


Різдвяний хоровий фестиваль Велика коляда відбувається у Львові щороку взимку. “Щедрик” — всесвітньовідома різдвяна мелодія, яку написав український композитор Микола Леонтович

Протягом курсів у Вас буде можливість:

і це ще не все!!!

Групи формуються за трьома рівнями знань мови : початковим, середнім, високим. Вступний тест допоможе перевірити знання студента.


Українська сім’я. На Різдвяному столі — Свята вечеря з 12 традиційних пісних страв

Наші викладачі мають великий досвід у навчанні іноземців та носіїв мови в найкращих університетах України та за кордоном.

Навчальну програму Школи апробовано протягом декількох років, тому вона ефективна та проста для студентів, а також гнучка (залежно від рівня знань та побажань студента). Програма розвиває навички усного та письмового мовлення, читання і слухання.

Студенти можуть вибрати відповідне поселення у Львові. Ми довго співпрацюємо з українськими сім’ями, які гостинно запрошують мешкати до себе, і маємо добрі відгуки про них від наших студентів. Практично усі сім’ї знаходяться у самому центрі міста, 5-30 хв пішки від місця занять. Гості матимуть окрему кімнату. Звичайна ціна проживання в українській сім’ї становить 10-15 EURO за ніч.

Ціна за 2-тижневий інтенсивний курс української мови та культури становить 270 євро.

Ціна покриває:

• навчальний процес і навчальні матеріали

• роздаткові матеріали і сертифікат

• ознайомчу екскурсію по Львову

• папку з найнеобхіднішим (карта Львова, корисна інформація, програма, блокнот, ручка та ін.)

• перерви на каву


Карпати — тільки 2 години від Львова, поєднуйте навчання і відпочинок на природі

Чому Львів?

• стародавнє і найцікавіше для туристів місто України

справді україномовне українське місто (на відміну від Донецька чи навіть Києва)

• розташований поблизу західного кордону України

• недороге місто (на відміну від Києва)

• має унікальну багатокультурність: поєднує українську, польську, австрійську, німецьку, вірменську, єврейську, російську та інші культури

• модерне і прогресивне місто зі сучасними магазинами, ресторанами, кафе, театрами, кіно, університетами …

Ще не вирішили? Спробуйте самі!

З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

http://learn-ukrainian.org.ua

Термін подання анкет – 2 тижні до початку кожного курсу. Кількість студентів обмежена. Пізні зголошення можливі, проте варто надсилати анкети чимшвидше. Тоді у нас буде більше часу організувати Ваше проживання якнайкраще.

Заповніть, будь ласка, анкету http://learn-ukrainian.org.ua/en/apply-now/ і надішліть її на адресу learn.ukrainian@gmail.com.

Українська — цікаво, весело, ефективно!